Technika

Pracownia techniczna

Nauczyciel: Zbigniew Orłowski, e-mail

Plan zajęć:

Dzień tygodnia:Sala:Godziny zajęć:Uwagi:
Poniedziałek: 11 16.00 - 18.15 8 - 12 lat
Wtorek: 11 16.00 - 18.15 8 - 12 lat
Środa: 11 16.00 - 18.15 8 - 12 lat

Pracownia techniczna to przede wszystkim „stolarskie abc”. Tu poznasz podstawowe materiały i gatunki drewna, narzędzia do ich obróbki. Nauczysz się wykonywać ważniejsze operacje stolarskie. Tu możesz samodzielnie wykonać wybrane zabawki i inne prace z drewna. Możesz spróbować sił w modelarstwie kartonowym przy sklejaniu samolotów i innych obiektów. Tu możesz również poznać budowę różnych mechanizmów i urządzeń technicznych. Zapraszam.


Pracownia komputerowa i grafiki komputerowej

Nauczyciel: Artur Kaczmarek, e-mail

Plan zajęć:

Dzień tygodnia:Sala:Godziny zajęć:Uwagi:
Wtorek: 210 16:00 - 19:00 gr. I
Czwartek: 210 16.00 - 19.00 gr. II
Piątek: 210

16.00 - 17.30

17.30 - 19.00

gr. III

gr. IV

Masz problem z komputerem? Chcesz poznać budowę komputera? Chcesz kupić komputer i nie wiesz, co wybrać? Nie wiesz, jak posługiwać się danym programem? Chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi? Przyjdź, a na pewno wyjdziesz zadowolony. Nasze motto to: „Komputer bez tajemnic”. W naszym zespole przybliżymy również pojęcia i tematykę związaną z informatyką. Proponujemy następujące zagadnienia: Komputer i peryferia, programy, edycja tekstu i nie tylko, obraz i dźwięk, PC na co dzień, internet i komunikacja. Dysponujemy nowoczesnymi komputerami i stałym dostępem do Internetu. Małe grupy, miła atmosfera - to wszystko na Ciebie czeka.

Odwiedź pracownię wirtualnie >>

UWAGA!
Pałac Młodzieży posiada certyfikowaną pracownię ECDL EDU -> PL-LAB0281.
U nas możesz zdać egzamin ECDL (Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych)
Szczegóły na www.ecdl.com.pl.


Pracownia Grafiki Komputerowej i Programowania

Nauczyciel: Dorota Hełminiak-Surdyk, e-mail

Plan zajęć:

Dzień tygodnia:Sala:Godziny zajęć:Uwagi:
Poniedziałek: 210 15.30 - 17.45 grupa I (od 9 lat)
Poniedziałek: 210 17.45 - 20.00 grupa II
       
Środa: 210 15.45 - 18.00 grupa III (od 11 lat)
Środa: 210 18.00 - 20.15 grupa IV (od 14 lat)

Masz zdolności plastyczne, interesujesz się animacją, a może chcesz nauczyć się kodowania, składania i programowania robotów oraz modelowania przestrzeni 3D? Przyjdź do nas! U nas nabędziesz praktycznych umiejętności opracowywania grafik, tworzenia stron www przy użyciu kodu, obróbki zdjęć, przygotowywania materiałów reklamowych, tworzenia animowanych filmików, przygotowania modeli 3D do druku, ale to nie wszystko! Zajęcia wzbogacone są elementami programowania blokowego i wierszowego oraz robotyki. Tak, tak - na naszych zajęciach nauczysz się, jak skonstruować i zaprogramować roboty, modelować 3D i nie tylko. Pamiętaj - programowanie połączone z grafiką komputerową, animacją i robotyką to przyszłość! W tym roku ruszamy z nowym pomysłem – Matematyka w grafice, programowaniu, modelowaniu i animacji! Matematyki nie można się bać – jej zastosowanie jest prawie w każdej dziedzinie życia ?
A może w przyszłości zostaniesz reżyserem gier komputerowych, programistą, inżynierem albo animatorem 3D?

Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem