9.11.2018 r., o godz. 12:00 w MUZEUM w Koszalinie odbył się wernisaż i wręczenie nagród

laureatom Miejskiego Konkursu Plastycznego „Nasza wolna, piękna Polska",

który organizował Pałac Młodzieży w Koszalinie.

LISTA LAUREATÓW

1. Dawid Adamczewski, Szkoła Podstawowa nr 3
2. Michał Bernacki, Szkoła Podstawowa nr 5
3. Hubert Grzegowski, Szkoła Podstawowa nr 17
4. Antonina Gruba, Szkoła Podstawowa nr 7
5. Jakub Laryś, Szkoła Podstawowa nr 17
6. Filip Lisowski, Szkoła Podstawowa nr 18
7. Sylwester Łapiński, Szkoła Podstawowa nr 5
8. Oliwia Nowak, Szkoła Podstawowa nr 18
9. Weronika Piasecka, Szkoła Podstawowa nr 7
10. Karina Ryszkowska, Szkoła Podstawowa nr 17
11. Dobrosława Sieczka, Szkoła Podstawowa nr 4
12. Michalina Skiba, ZPSM im. G. Bacewicz
13. Tamara Sobczak, Szkoła Podstawowa nr 13
14. Piotr Stryczek, Szkoła Podstawowa nr 3
15. Igor Szymanowski, Szkoła Podstawowa nr 18

LISTA UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO WYSTAWY
1. Ewa Dalka, Szkoła Podstawowa nr 17
2. Hanna Olszewska, Szkoła Podstawowa nr 18
3. Katarzyna Kowalczyk, Szkoła Podstawowa nr 17
4. Anna Mielczarek, ZPSM im. G. Bacewicz
5. Kacper Kocieniewski, ZPSM im. G. Bacewicz
6. Bartosz Oleśkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 17
7. Joanna Wiśniewska, Szkoła Podstawowa nr 18
8. Tomasz Kurenda, Szkoła Podstawowa nr 18
9. Oliwia Sobczak, Szkoła Podstawowa nr17
10. Jakub Filipowicz, Szkoła Podstawowa nr 17
11. Piotr Łyskawka, Szkoła Podstawowa nr 18
12. Filip Jęksa, Szkoła Podstawowa nr 17
13. Marysia Pawelczuk, Szkoła Podstawowa nr 23
14. Maja Olszewska, Szkoła Podstawowa nr 23
15. Nell Jarmoła, Szkoła Podstawowa nr 23
16. Mateusz Kuziomko, Szkoła Podstawowa nr 17
17. Liliana Zawiślak, Szkoła Podstawowa nr 5
18. Filip Walkowiak, Szkoła Podstawowa nr17
19. Marta Pęczek, Szkoła Podstawowa nr 5
20. Olga Tazbir, Szkoła Podstawowa nr 5
21. Kinga Drzewińska, Szkoła Podstawowa nr 17
22. Julia Osińska, Szkoła Podstawowa nr 5
23. Zuzia Krajcer, Szkoła Podstawowa nr 17
24. Aleksandra Cholewa, Katolicka Szkoła Podstawowa
25. Hanna Guzińska, Szkoła Podstawowa nr 7
26. Bartosz Syryca, Szkoła Podstawowa nr 17
27. Lena Nowak, Szkoła Podstawowa nr 17
28. Gaweł Zakrzewski, Szkoła Podstawowa nr 4
29. Weronika Sochacka, Szkoła Podstawowa nr 7
30. Tomasz Kochanowski, Szkoła Podstawowa nr 7
31. Konstatny Stasiak, Szkoła Podstawowa nr 23
32. Zuzanna Romecka, Szkoła Podstawowa nr 7
33. Wiktoria Oleksy, Szkoła Podstawowa nr 7
34. Wiktoria Kojtka, Szkoła Podstawowa nr 7
35. Kinga Hycka, Szkoła Podstawowa nr 7
36. Hanna Husejko, Szkoła Podstawowa nr 18
37. Filip Berndt, Szkoła Podstawowa nr 7
38. Nadia Mazurek, Szkoła Podstawowa nr 23
39. Kalina Iwaniak, Szkoła Podstawowa nr 17

 

Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem