Pałac Młodzieży w Koszalinie

     Strona główna Sekcje Konkursy Galeria BIP Dla pracowników Dla rodziców NABINO   
     
 Wszystkie
 Ogólnopolskie

 Foto

 Wojewódzkie
 Miejskie

Miejsce Odkrywania Talentów

OFPA Reflektor
Skórka: 1, 2, 3, 4, 5
 

Foto

 

XI Ogólnopolski Konkurs Fotografii Dzieci i Młodzieży
Koszalin 2012

Człowiek, Świat, Przyroda”


Informujemy, że dnia 31.03.2012 r. odbyły się obrady Jury XI Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Dzieci i Młodzieży Koszalin 2012 pn. „Człowiek, Świat, Przyroda”

Na konkurs nadesłano 1743 zdjęcia od 349 autorów z całej Polski. Jury w składzie:

dr Danuta Kuciak – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Bogusław Siwko – AFRP – Koszalin

Ziemowit Kalkowski – fotograf Koszalin

Kamil Jurkowski – fotoreporter Koszalin

Katarzyna Śron – sekretarz konkursu PM Koszalin


Postanowiło przyznać:

W kategorii I (do 15 lat):

Nagrodę I - nie przyznano

Nagrodę II - Barbara Walenkiewicz „Autoportret w geometrii” Lublin

Nagrodę III - Katarzyna Pazdan „Wiktoria” Rzeszów

Nagrodę III - Andrzej Kupraszewicz „Podlaska Wieś„ Białystok – zestaw

Wyróżnienie - Ewa Tymosiuk „Dmuchajmy” Białystok

Wyróżnienie - Nikola Gaszyńska „Wybór” Koszalin

Wyróżnienie - Aleksandra Paszko „Goni nas cień” Białystok


W kategorii II (od 16 do 21 lat):

Nagrodę I - Maksymilian Radawski „Przemiana” Lublin

Nagrodę II - Józefina Bendiuk „Puste kąty” Białystok - zestaw

Nagrodę III - Jakub Ochnio „Awaryjniak” Zgłobice - zestaw

Wyróżnienie - Jeremiasz Filip „Autoportret” Tarnów

Wyróżnienie - Agnieszka Pajurska „Podziemny Paryż” Pakość

Wyróżnienie - Anna Kowalczyk „Ryzykowna Podróż” Gdańsk


Medale „Za twórczość Fotograficzną” przyznane przez Fotoklub Rzeczypospolitej polskiej Warszawa

Złoty Medal - nie przyznano

Srebrny Medal - Katarzyna Pazdan „Wiktoria” Rzeszów

Srebrny Medal - Maksymilian Radawski „Przemiana” Lublin

Brązowy Medal - Ewa Tymosiuk „Dmuchajmy” Białystok


Ponadto nagrody, dyplomy i wyróżnienia przyznali:


Powiat Koszaliński

  • Karolina Bindas „Kropla barwy w morzu trawy” Polanów

  • Maja Kolankowska „brak tytułu” Koszalin


PGNiG SA – Gazownia Koszalińska

  • Hanna Bugiel „Autoportret – zmienne oblicze” Słupsk


Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej CEE Koszalin

  • Damodar Michalski „Dookoła głowy” Radzymin


Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o. o.

  • Ewa Tymosiuk „Mrozem malowane” Białystok

  • Agnieszka Biaduń „Nadbużańskie impresje 1, 2” Mińsk Mazowiecki


Bank Ochrony Środowiska S.A.

  • Bartosz Kępka „Barwy natury I”, „Barwy natury II” Lublin


Polskie Radio Koszalin

  • Karolina Komosa „Łąka”, „Dmuchawce”, „Zadumanie”, „Biała nić” Biłgoraj


AXA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  • Katarzyna Gnap „Odnaleźć głębię 3”, „Odnaleźć głębię 4” Rzeszów


Zarząd Miejskiej Ligi Ochrony Przyrody w Koszalinie

  • Joanna Borkowska „Groza i piękno”, „Zapamiętanie” Słupsk

  • Klaudia Rezmer „brak tytułu” Koszalin


Kolegium Sztuk Pięknych – Kazimierz Dolny

  • Józefina Bendiuk za cołość prac Białystok


Hurtownia Książek LOGOS Koszalin

  • Maciej Pacholczyk „W południe” Koszalin


Gazeta Miasto – Koszalin

  • Aleksandra Ciemoszewska „Kocie oblicze” Sianów


Modes Jabłońscy

  • Krzysztof Szkurłatowski „W naszych rękach” Wejherowo

  • Sandra Woźniak „Niepewność” Rędziny


Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska UM w Koszalinie

  • Barbara Walenkiewicz „Sceny z horroru 2/3” Lublin


Dyrektor Darłowskiego Ośrodka Kultury w Darłowie

  • Kornel Gryboś „Radość życia” Ostrów

  • Krzysztof Szkurłatowski „Ludzie, ptaki,ryby” Wejherowo


Dyrektor Pałacu Młodzieży w Koszalinie

  • Justyna Romańczuk „Duet” Białystok


Jury zakwalifikowało na wystawę 288 prac 159 autorów

Wykaz autorów zdjęć zakwalifikowanych do wystawy (cyfry za nazwiskiem oznaczają liczbę przyjętych prac)


Kategoria I

Anchimowicz Julia, Supraśl

1

Bednorz Justyna, Bojszowy

2

Biaduń Agnieszka, Mińsk Mazowiecki

4

Bielak Oliwia, Koszalin

1

Bindas Karolina, Polanów

2

Bindas Paulina, Koszalin

2

Błąd Bartosz, Piechowiak Tomasz, Rzeszów

1

Bogdanowicz Sara, Koszalin

2

Borkowska Joanna, Słupsk

2

Boroszko Grzegorz, Kobylnica

1

Brożyna Monika, Bukowiec

1

Bugiel Hanna, Słupsk

3

Chodorowska Olga, Lublin

1

Chrapek Katarzyna, Białystok

1

Chyc Karolina, Białystok

1

Depczyńska Anna, Białystok

1

Dębkowska Wiktoria, Białystok

2

Formela Anna, Lębork

1

Gaszyńska Nikola, Koszalin

3

Giedź Krzysztof, Białystok

2

Gnap Katarzyna, Rzeszów

4

Gojżewska Małgorzata, Gorzów Wlkp.

2

Gosik Iga, Lublin

1

Gowinek Jakub, Zamość

1

Grajeta Mikołaj, Józefów

2

Gryboś Kornel, Ostrów

1

Hebda Martyna, Nowy Sącz

1

Hryniewicz Oliwia, Koszalin

2

Janiuk Karolina, Białystok

1

Jaworski Dominik, Gorzów Wlkp.

2

Justynek Jeżak, Przemyśl

1

Kaczorowska Kamila, Koszalin

2

Kaczuk-Kuziak Jakub, Gorzów Wlkp.

4

Kępka Bartosz, Lublin

2

Knasińska Joanna, Szczecin

1

Kolankowska Maja, Koszalin

3

Koleśnik Ewelina, Koszalin

1

Komosa Karolina, Biłgoraj

4

Konarska Paula, Poznań

3

Kozak Maria, Lublin

1

Kozicki Dawid, Koszalin

1

Kozieł Joanna, Lublin

1

Krawczuk Martyna, Sianów

1

Krawczyk Kacper, Radom

2

Krefft Zuzanna, Lębork

1

Krysiak Natalia, Koszalin

1

Krzemień Aleksandra, Zawoja

2

Kupraszewicz Andrzej, Białystok

3

Kwaśniak Paulina, Białystok

4

Leśniewska Dominika, Białystok

1

Malinowska Eliza, Szczecin

1

Małaczek Angelika, Słupsk

1

Masłowska Aleksandra, Gorzów Wlkp.

1

Michalak Aleksandra, Konstantynów Łódzki

1

Milewczyk Sylwia, Krokowa

2

Mlazga Magda, Koszalin

4

Moskal Wiktor, Koszalin

2

Nagła Wiktoria, Polanów

1

Nowak Aleksandra, Ostrów

1

Obrzud Sara, Nowy Sącz

1

Pacholczyk Maciej, Koszalin

4

Pacholska Kaja, Bydgoszcz

1

Paszko Aleksandra, Białystok

1

Paszkowska Dominika, Supraśl

3

Pazdan Katarzyna, Rzeszów

2

Pełka Justyna, Dragacz

1

Perkowska Joanna, Warszawa

4

Piechota Roksana, Słupsk

1

Piotrowicz Aneta, Konstantynów Łódzki

1

Piotrowska Oliwia, Koszalin

1

Ratyńska Natalia, Białystok

1

Rezmer Klaudia, Koszalin

2

Rutkowska Monika, Supraśl

1

Sołowiej Natalia, Białystok

1

Stepaniuk Paweł, Białystok

4

Stępniewska Żaneta, Warszawa

1

Subzda Kamil, Koszalin

1

Szefer Aleksandra, Gorzów Wlkp.

2

Szkurłatowski Krzysztof, Wejherowo

3

Szymkowiak Paulina, Koszalin

1

Turoń Jowita, Ostrów

1

Tymosiuk Ewa, Białystok

3

Walenkiewicz Barbara, Lublin

4

Waszkiewicz Gabriela, Białystok

3

Wielgus Magdalena, Konstantynów Łódzki

1

Wiktor Natalia, Ostrów

1

Wilczyński Mateusz, Rumia

2

Wilk Mateusz, Koszalin

1

Wisłocka Michalina, Żydowo

1

Woźny Adam, Kyc Wojciech, Rzeszów

1

Woźny Adam, Rułka Bartosz, Rzeszów

1

Wypych Beata, Lublin

2






Kategoria II

Andruszko Joanna, Mielno

1

Barcikowska Maria, Koszalin

1

Bednarz Anna, Zamość

1

Bendiuk Józefina, Białystok

7

Białowąs Joanna, Nowogród Bobrzański

1

Bożecki Andrzej, Żyrardów

4

Bryłowska Dominika, Lublin

2

Ciemoszewska Aleksandra, Sianów

1

Duda Eliza, Lublin

1

Dudczak Aleksandra, Warszawa

1

Frasoński Tomasz, Radom

2

Gdula Marta, Lublin

1

Godlewska Magdalena, Łapy

1

Hurec Natalia, Słupsk

1

Jagoda Magdalena, Słupsk

1

Jarka Natalia, Lublin

2

Jeremiasz Filip, Tarnów

8

Kilingbeil Żaneta, Koszalin

1

Klein Łukasz, Luzino

3

Kołakowska Magdalena, Niemczewo

2

Kortas Anna, Lubiewo

1

Kossmann Karolina, Koszalin

2

Kowalczyk Anna, Gdańsk

3

Krassowska Anna, Białystok

1

Krysiak Dawid, Zielona Góra

1

Kutkowska Monika, Tuliszków

2

Marzec Angelika, Rzeszów

1

Mąkosa Anna, Radom

1

Michalski Damodar, Radzymin

2

Mieszalski Maciej, Gliwice

2

Modzelewska Adrianna, Bielsko-Biała

1

Mozolewski Jakub, Białystok

2

Nogas Patrycja, Zamość

1

Ochnio Jakub, Zgłobice

12

Oracz Aleksandra, Nowy Sącz

1

Pajurska Agnieszka, Pakość

1

Pawłowski Wojciech, Rzeszów

2

Piątek Ewelina, Baczyna

1

Piątkowski Mateusz, Jedlińsk

1

Piekut Patrycja, Białystok

3

Półtorak Sylwia, Białystok

2

Radawski Max

2

Radwański Maciej, Białystok

1

Romańczuk Justyna, Białystok

4

Rożnowicz Monika, Polubicze Wiejskie

1

Ryfińska Barbara, Bogdaniec

2

Saba Magda, Lublin

2

Sadowska Martyna, Białystok

1

Seroka Natalia, Ksawerów

1

Skoczylas Natalia, Lublin

1

Solska Olga, Gorzów Wlkp.

1

Stanżewska Natalia, Brudzeń Duży

1

Stasiukiewicz Jan, Człuchów

1

Szary Grzegorz, Koszalin

1

Szewczyk Anna, Białystok

4

Szostak Jakub, Świeszyno

1

Szostak Katarzyna, Koszalin

2

Tobolczyk Justyna, Białystok

1

Treszczyńska Emilia, Słupsk

3

Walczak Wojciech, Częstochowa

1

Wardęcki Michał, Dąbki

2

Wijata Nadia, Polanów

1

Włodarczyk Martyna, Radom

1

Woźniak Sandra, Rędziny

1

Zabłudowski Piotr, Straszyn

3

Zatorska Magdalena, Świeszyno

1

Żak Aleksandra, Lublin

1






Na górę  

  


Strona głównaWitrynę przygotował i obsługuje: Dział Imprez Pałacu Młodzieży w Koszalinie • Copyright by PM Koszalin 2007